Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie


Nagłówek

Aktualności

Ważna informacja

Zgodnie z zarządzeniem nr 25/2018 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie z dnia 29 października 2018 r. informujemy, że dzień 24 grudnia 2018 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie.

Zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej

Od dnia 01 grudnia 2018 r. lekarze mają obowiązek wystawania zwolnień lekarskich w formie elektronicznej. W związku z tym nie ma już potrzeby dostarczania zwolnienia w formie papierowej do urzędu, ponieważ Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie ma stały dostęp do tych zwolnień poprzez profil na Platformie Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń...

WSTRZYMANIE ZWROTU KOSZTÓW DOJAZDU NA STAŻ

Niniejszym informuję, że z dniem 15 grudnia 2018 roku Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie wstrzymuje refundację zwrotu poniesionych kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania stażu.

Dzień 12 listopada 2018r. jest dniem wolnym od pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie informuje, że dzień 12 listopada 2018r. jest dniem wolnym od pracy w związku z ustanowieniem Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie przypomina o konieczności złożenia wniosków-not, stanowiących podstawy do dokonania refundacji

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie przypomina o konieczności złożenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 grudnia 2018 r., wszystkich kompletnych wniosków-not, stanowiących podstawy do dokonania refundacji w ramach zatrudnienia bezrobotnego do 30 roku życia.

Nabór wniosków w ramach projektu RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie informuje, że prowadzi nabór w ramach projektu „RPO - Aktywizacja osób od 30 roku życia w powiecie ostródzkim (2018)”.

Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie informuje, że w okresie: od dnia 2 listopada 2018 r. do dnia 16 listopada 2018 r. prowadzi nabór na szkolenia z grupowe.

Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostródzkim

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie realizuje projekt w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostródzkim (III)

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" wraz z Fundacją Rozwoju Regionu Łukta organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Nabór na szkolenie z zakresu: Operator programista CNC

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie informuje, że w okresie: od dnia 19 kwietnia 2018 r. do dnia 30 kwietnia 2018 r. prowadzi nabór na szkolenie z zakresu: Operatora programisty CNC.

Wyświetlanie 1 - 10 z 16 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę